פנטהאוז 4 חדרים למכירה בחיפה
למכירה 4 חדרים / 145 מ"ר / קומה 6
בת גלים, בת גלים, חיפה, ישראל
75,172 ₪ למ"ר
₪10,900,000
תיאור הנכס
למכירה-פנטהאוז חדש ויוקרתי על הים | חיפה-בת גלים | קו שני לים שמרגיש קו ראשון
נכס נדיר במיוחד - קומה שלמה פרטית עם מעלית ישירה לדירה, עם בריכה שקופה ונוף ים פנורמי פתוח מכל זווית.
הפרטים שעושים את ההבדל
4 חדרים
145 מ״ר בנוי
בנוסף מרפסת ענקית 223 מ״ר
קומה 6 /6 | יחידה אחת בקומה | מפלס אחד מלא
4 כיווני אוויר
בריכה מדהימה בגודל 2.4 *8 (אפשרות ללא בריכה עם גמישות במחיר)
מעלית ישירה לדירה
2 חניות במכפיל
ממ״ד
מיזוג מלא
2 מקלחות + 3 שירותים
חוויית מגורים אחרת
חלל מגורים עצום ומואר עם יציאה למרפסות רחבות, תחושת וילה מעל הים, פרטיות מוחלטת ושילוב מושלם בין יוקרה לנוחות יומיומית.
סטנדרט פרימיום אמיתי
• ריצוף 120×120
• פרקט אלון בחדרים
• מטבח יוקרתי (סמל/נגרות)
• דלתות גבוהות קו אפס
• דק טבעי במרפסות
• גמרים אדריכליים ברמה גבוהה
לוקיישן מנצח - בת גלים
טיילת, חוף, מסעדות ומוקדי בילוי במרחק הליכה
נגישות מצוינת לכל יעד
בניין חדש במסגרת תמ״א 38/2
מסירה בחודשיים הקרובים
נכס שקשה למצוא - ומתאים למי שמחפש חוויית מגורים ברמה אחרת.
מחפשים את העסקה הבאה שלכם? כל הנכסים הכי חמים בכל הארץ, כולל נתוני שוק מעודכנים וכלים שפיתחתי במיוחד עבורכם - מחכים לכם עכשיו באתר הנדל"ן שלי.
כנסו לראות מה חדש בשוק: דירות למכירה ונכסים בכל הארץ | ארטור ראובן - ייעוץ ושיווק נדל״ן
לפרטים וסיור פרטי:
ארטור ראובן | נדל״ן יוקרה
054-5953592
אם המחיר נראה לכם יקר או אינו תואם את נתוני השוק/הסביבה ...
העבירו הצעה לא מחייבת משלכם לסוכן – ואולי ההצעה תתקבל!
ההצעה נשלחת כהודעת וואטסאפ, תיהיו ריאלים בהצעה.
פרטים נוספים
מ"ר מגרש
מ"ר גינה
סה"כ קומות
ח.רחצה
6
2
מאפיינים
2
2
מצב הנכס
תאריך כניסה:
₪
וועד בית:
₪
ארנונה (דו חודשי)